Dołącz do nas na Facebooku

Poleć nas na Facebooku

Profesjonalna Oprawa Obrazów i Luster, Grafik w Ramy Drewniane i aluminiowe, Passe-partout

Opraw obraz albo lustro

Paweł Jerzy Migdalski

 Paweł  Jerzy  Migdalski

Paweł Jerzy Migdalski - warszawiak, urodzony w ciekawym roku 1962,
z wykształcenia architekt wnętrz z dyplomem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.Malarstwo studiował w pracowni prof.Grzegorza Pabla.Poza pracą zawodową - projektowaniem wnętrz muzeów multimedialnych oraz projektowaniem graficznym - zajmuje się wyłącznie działalnością artystyczną.
Krótko o nim– uwielbia rondo Henry Purcella w wykonaniu na trąbkę, bezczelną dziewczynkę, która patrzy nań z Les Parapluies Renoira, płaczącego chłopca z Ladri
di Biciclette, widok Pragi od strony Warszawy, piękne kobiety w tańcu oraz wszystkie poranki świata. W czasie wolnym chętnie udaje się do krainy historii sztuki, kultury i cywilizacji, czasem udzielając się jako dyplomowany przewodnik po Stolicy, a tam... gdzie nie spojrzysz piętrzą się domy, domki, a w nich okna w których dzieją się różne rzeczy... Stąd te obrazy i rysunki. A może to wspomnienia z półwyspu Gargano, a może jeszcze coś innego.
Mieszka we Włochach, które bardzo mu odpowiadają - wiosną w pobliżu lotniska pięknie czerwienią się maki, a jesienią pięknie żółkną nawłocie. Żelazne ptaki wcale mu nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, bardzo je lubi. Szczególnie te wielkie z wygiętymi w górę lotkami. Latają powoli, zupełnie jak trzmiele otumanione nektarem zakazanych kwiatów i buczą niskim tonem. I zawsze mają wysoko uniesioną głowę. Nie wiedzieć czemu zawsze odlatują na zachód.
Natomiast wschód słońca we Włochach zawsze jest piękny :)

Zobacz pełną biografię