Dołącz do nas na Facebooku

Poleć nas na Facebooku

Profesjonalna Oprawa Obrazów i Luster, Grafik w Ramy Drewniane i aluminiowe, Passe-partout

Opraw obraz albo lustro


Galeria Sztuki Współczesnej Blue-S


Nasza Galeria istnieje od 2004. Od ponad 13 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji w tej samej lokalizacji, na warszawskim Ursynowie, przy ul. Bocianiej 28. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 1500 różnorodnych Dzieł Sztuki Współczesnej. W tym Oryginalnych, ręcznie malowanych Obrazów Olejnych na płótnie, Obrazów Akrylowych, Grafik czy Rzeźb.
Podstawowym kryterium wyboru obrazów do naszej kolekcji jest ich jakość. Nie zamykamy się więc na żaden gatunek, czy formę Sztuki Współczesnej, dlatego też w naszej Galerii znajdą Państwo nie tylko klasyczne Malarstwo, ale także ciekawe Instalacje Artystyczne czy Gobeliny.

Malarstwo Polskie i Ukraińskie

Wszystkie, dostępne u nas na sprzedaż prace, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „obrazy”. Dla Państwa wygody dostępne u nas Obrazy można przeglądać również za pomocą kategorii. Dlatego miłośnicy Abstrakcji, Surrelaizmu, Martwych natur, Marynistyki, Kwiatów czy Aktów w łatwy sposób znajdą odpowiednie Obrazy. Nasza kolekcja stale się powiększa, dlatego warto regularnie odwiedzać naszą witrynę w poszukiwaniu nowych i ekscytujących Dzieł Sztuki Współczesnej. Zachęcamy do sprawdzania również strony „artyści”, gdzie znajdą Państwo naszych najnowszych twórców. W naszej kolekcji Malarstwa Współczesnego znajdują się prace mistrzów zarówno z Polski jak i Ukrainy.

UWAGA!


Wszystkie ceny dotyczą Obrazów z prezentowanymi ramami. Jeżeli praca nie jest oprawiona, lub na życzenie Klienta oferujemy do zakupionych w naszej Galerii prac dowolną Oprawę z 50% Rabatem!

Oprawa Obrazów i Luster


Oprawa Obrazów i Luster to jedna z szerokiego wachlarza oferowanych przez nas usług. Posiadamy ogromny wybór Ram Drewnianych i Aluminiowych, ozdobnych Kartonów Passe-partout, szkła do Oprawy Grafik czy Zdjęć (w tym m.in. Szkło Muzealne, Antyrefleksyjne czyli Matowe i różne rodzaje Pleksi), oraz całej gamy Zawieszek czy podobrazi. Oprawiamy również przedmioty nietypowe, w tym Koszulki, sztućce, medale czy nawet Telewizory.
Naszym Klientom doradzamy i pomagamy przy wyborze odpowiednich komponentów Oprawy Obrazu czy Lustra dobierając odpowiednie Ramy, z całej gamy producentów zarówno Polskich jak Portugalskich czy Włoskich.
Posiadam Ramki klasyczne, nowoczesne, proste i z dekorem. Cienkie, grube, ażurowe. Pokrywane ozdobną folią, szlakmetalem lub płatkami złota. Wszystkie Ramy docinamy na wymiar.
Nasze doświadczenie i wiedza w dziedzinie Sztuki Ramiarskiej są do Państwa dyspozycji. Więcej na ten temat znajdą Państwo w zakładce „Oprawa”.

Lustra na Wymiar


Naszym Klientom oferujemy również szeroki wybór Luster docinanych na Wymiar. Używane przez nas nowoczesne Tafle Lustrzane z najlepszych europejskich hut szkła to trwałe i efektowne rozwiązania, dopasowane do wysokich standardów nawet najbardziej wymagających Klientów.
Oferujemy między innymi Lustra Zwykłe, Tafle Opti White (bardzo białe), z Fazą lub bez. Nasze Lustra są bezpieczne, gdyż podklejamy je folią Oracal, co przy ew. stłuczeniu zapobiega ukruszeniu tafli. Więcej o taflach i technologii w dziale „Lustra”.

Dostawa i Montaż Obrazów i Luster


Oferujemy Dowóz i Montaż zrealizowanych przez nas Opraw Obrazów i Luster (jak również zakupionych u nas prac) na terenie Warszawy.

Renowacja i Konserwacja Obrazów oraz Ram


Oferujemy Państwu również usługi Konserwatorskie. W naszej Pracowni przywracamy blask wyblakłym kolorom, naprawiamy uszkodzone Płótna lub inne nośniki na których znajduje się Dzieło Sztuki. Uzupełniamy ubytki w Ramach Drewnianych i Gipsowych, odmalowujemy i przerabiamy Drewniane Ramy na wybrany przez klienta kolor. Zabezpieczamy Obrazy werniksem, naciągamy Płótna na Blejtram (Krosno Malarskie / Podobrazie).
Więcej o naszych usługach konserwatorskich przeczytają Państwo w zakładce „Renowacja”.
"... Sztuka jest spojrzeniem duszy, głosem serca, obietnicą poznania... obraz jest lustrem umysłu, wrażliwość najlepszym cenzorem. Jak mnie odbierzesz, jak mnie zrozumiesz? Czy wiesz co kryję w swym wnętrzu?..." T. B.