Dołącz do nas na Facebooku

Poleć nas na Facebooku

Profesjonalna Oprawa Obrazów i Luster, Grafik w Ramy Drewniane i aluminiowe, Passe-partout

Opraw obraz albo lustro

Gennadii Pastushek

Gennadii Pastushek

Rzeźbiarz, malarz. W zasadzie działa w obszarze brązu rzeźby, a także kamiennej monumentalnych rzeźb. Specjalizuje się w portretowej malarstwa i rzeźby.
Urodził się w 1962 roku w Brześciu na Białorusi. Ukończył Brzeski instytut pedagogiczny. Studiował w Moskiewskim dwudziestosześcioletniego pośredniego Narodowym Uniwersytecie Sztuki. Posiada stopień doktora nauk. Wykładał na uczelniach w Brzesciu. W tym wykłady o estetyce kultury fizycznej i sportu. W 1990 roku tworzy teatr ruchowej kultury, opartej na estetykę ruchów.
W 1995 roku w ramach utworzonego im pierwszego na Białorusi prywatnego sportowo-humanistycznego kompleksu "Cola" przeprowadza dogłębną edukację artystyczną dzieci i młodzieży. Autor wielu setek rzeźb i prac malarskich. Ma własne wystawy na międzynarodowych konferencjach naukowych i seminariach w zakresie humanizacji współczesnego sportu. Współpracuje z galeriami sztuki Białorusi i Polski. Pracy Giennadija znajdują się w prywatnych galeriach w Kanadzie, USA, Niemiec, Francji, Polski, Rosji, Białorusi.