Dołącz do nas na Facebooku

Poleć nas na Facebooku

Profesjonalna Oprawa Obrazów i Luster, Grafik w Ramy Drewniane i aluminiowe, Passe-partout

Opraw obraz albo lustro

Łukasz Dziedzic

Łukasz Dziedzic

Łukasz Dziedzic to architekt, projektant, pedagog sztuki i artysta plastyk.

Architekt i artysta, projektant urbanistyki, architektury, wnętrz i ogrodów oraz wzięty grafik i designer mody. Od 10 lat prowadzi jedną z największych w Polsce szkołę rysunku i malarstwa oraz pracownię architektoniczną.

Szeroki wachlarz doświadczeń twórczych tworzy niepowtarzalny i dojrzały styl malarski, minimalistyczny, ekspresyjny i elegancki.

W sztuce porusza się w kierunku abstrakcji, minimalizmu i suprematyzmu, ale często wraca do sztuki impresjonistycznej i figuratywnej, aktów i kultu ciała oraz surrealizmu i mitologii judeo-chrzescijańskiej tworząc filozoficzne obrazy pełne mistycznych symboli i zagadkowych przestrzeni. Chętnie maluje architekturę jako temat swoich obrazów.


"Mój pierwszy prawdziwy obraz powstał prawie dwadzieścia lat temu. Od tego czasu niezależnie od innych doświadczeń zawodowych nieustannie powracam do sztuki by przyglądać się wytworom mojej wyobraźni, odkrywając barwy i symbole wewnętrznej świadomości.

Jest mi zawsze niezmiernie miło gdy moje obrazy trafiają "pod strzechy". Mam nadzieję, że wśród wystawionych prac dostrzegą państwo obraz, którym chcieliby państwo ubarwić swoje otoczenie i obcować na co dzień. Oryginalny obraz olejny wniesie duszę w każde wnętrze, to również doskonały pomysł na wartościowy prezent."