Dołącz do nas na Facebooku

Poleć nas na Facebooku

Profesjonalna Oprawa Obrazów i Luster, Grafik w Ramy Drewniane i aluminiowe, Passe-partout

Opraw obraz albo lustro

Bożena Komorowska

Bożena Komorowska

Bożena Komorowska – fotograf czerpiący inspirację z krajobrazu i przyrody. Jej ulubionymi motywami są formy powstające w wyniku interakcji pomiędzy niecodziennymi układami naturalnych obiektów i niezwykłym światłem. Kiedy koncentruje się na nich uwagę – budzą emocje, wywołują nieoczekiwane skojarzenia, tworzą iluzję innego świata.

Swoją fotograficzną pasję dzieli ze swoim mężem - Waldemarem. W poszukiwaniu abstrakcyjnych motywów wspólnie wiele podróżują, zarówno po kraju jak i za granicą.

Bożena Komorowska jest laureatem nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych międzynarodowych i krajowych (m. in. konkursy International Federation of Wildlife Photography oraz Związku Polskich Fotografów Przyrody). Wspólnie z mężem prezentują swoje prace na wystawach między innymi w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Pułtusku, Włodawie, Łebie oraz w wydawanych przez siebie albumach.

Bożena i Waldemar Komorowscy opracowali własną technikę przygotowania i prezentacji fotografii. Jej głównymi elementami są: precyzyjna i szczegółowa obróbka tonalna oraz zapewnienie optymalnego kontrastu lokalnego i ostrości obrazu. W rezultacie powstają matowe, duże wydruki o maksymalnym stopniu odwzorowania szczegółów, wysokiej dynamice oraz bogactwie kolorów. Wszystkie fotografie są drukowane własnoręcznie przez Autora, numerowane i sprzedawane w edycji limitowanej do 25 sztuk. Do wydruku fotografii Bożena i Waldemar Komorowscy używają wielkoformatowej drukarki Epson Stylus Pro 7880 z tuszami Epson UltraChrome K3 Vivid Magenta, stosując matowe papiery firmy Epson - Hot Press Bright, Textured Fine Art, Enhanced Matte oraz matowe płótno Epson Exhibition Canvas Matte.

Zobacz pełną biografię

Bożena Komorowska — Draperie

Draperie

Bożena Komorowska

Bożena Komorowska — Wir

Wir

Bożena Komorowska